top of page

Arvamusfestival 2022 - tehtud!

Selle aasta Arvamusfestival toimus Paides 12.-13. augustil.


Käisime kohal ja saime kaasa palju häid emotsioone ja ideid, kuidas aidata organisatsioonidel ja inimestel endil edendada vaimset ja füüsilist tervist. Kuulsime paljude inimeste lugusid ja saime ülevaate tervisedenduse tänastest kitsaskohtadest, mille saab kokku võtta nii: rohkelt trükimaterjali, vähe päristegevusi ja koostööd klientide (patsientide) vajaduste katmiseks (abistamiseks).


Meie rääkisime kaasa toitumisnõustamise teenuse, kui ühe väga olulise vaimse ja füüsilise tervise teenuse kättesaadavuse osas. Igas terviseteemalises vestlusringis, kus osalesime, toonitasid panelistid selle teenuse vajalikkust, kuid nentisid, et teenus ei jõua õigel ajal inimesteni, kes seda kõige enam vajavad.

Suurim probleem - inimesed ei tea, arstid ei tea (või ei taha, ei oska, ei julge) teenusele aidata, otsustajad on skeptilised ja suur osa tööandjatest pole selle teenuse kasulikkuse mõistmiseni veel jõudnud. Meie teame, oskame, peame oluliseks ja aitame. Seetõttu võtsime vajalikuks ka rääkida.


Vaata kogutud mõtteid meie FB lehelt siit: https://bit.ly/3zV3YAY , liitu jälgijatega ning ole kursis meie uute fookusteemadega.


Väike galerii 2022. aasta Arvamusfestivalilt

Tee täna head!


Kas tead, et väga paljud inimesed Sinu ümber (või ka SIna ise) vajavad parema enesetunde, parema tervise, suurema jõudluse ja pikema eluea saavutamise nimel just seda tervisekriitilist teenust:Tee täna head ja jaga seda infot oma inimestele ja julgusta neid teenusele tulema. Tule ise ka.


Aitäh ja head tervist Sulle soovides

MASH tiim


Hozzászólások


bottom of page