top of page

Unistuste "majakas"

Aasta viimane kuu on käes. On olnud teistmoodi aasta. Loodan, et toimunud muutused pole viinud Sind eemale oma unistustest ja eesmärkidest, vaid andnud võimaluse need selgemaks mõelda ja vormida.


Igal inimesel on oma eesmärgid ja oma erilised unistused. Mõned neist saavutatakse aasta-paariga, mõned võtavad aga rohkem aega. Just viimaste puhul on väga oluline, et need püsiksid „elavana“ ning ei kaoks igapäevaelu väljakutsetega tegelemisel silme eest. Et miski inspireeriks ja aitaks püsida kindlalt õigel kursil.


Mis võib aidata?

Oma unistuse poole liikumisel on kindlasti oluline töökus, sihikindlus, visadus ja tahtejõud. Ka õpihimu ja julgus katsetada, proovida. Ehk tasub otsida tuge ka mujalt, endast väljastpoolt. Näiteks, leida enda jaoks mõni tähendusega inspiratsiooniallikas.


Mind on inspireerinud inimesed, loodus, lood ja sündmused. Parimateks inspiratsiooniallikateks ja sihihoidjateks (majakateks) on minu jaoks aga lihtsad, kuid tähendusliku sisuga mõtteterad, ütlused, vanasõnad.


Uue aasta ootuses jagan heameelega mõnda neist Sinuga. Ehk inspireerivad need Sindki soovitud muutusi oma elus ette võtma. Või mõtlema selle peale, kas see, mida täna teed, on Sinu jaoks õige, teeb Sind õnnelikuks ja sobib Sulle.


Soovin Sulle head vana aasta lõppu ja rõõmsat uue aasta saabumist!

Et uus tuleks parem kui kunagi varem...Malle Lutsoja

MASH Tervisekoda

Comentários


bottom of page