top of page

Milline on Sinu (tiimi) stressi nägu?

Kas oleksid veel aasta tagasi osanud arvata, et maailm nii palju muutub? Et ühe hetkega võib kõik muutuda? Aga just nii on meiega juhtunud.


Täna ei tea meist keegi täpselt, mida toob meile homne päev, veel vähem seda, mida toob kaugem tulevik.

Kus me oleme homme? kas üksi kodukontoris või koos teiste töökaaslastega nn päriskontoris, kus saab tunda reaalselt ja päriselt seda nii mõnusat ja vajalikku õlg-õla tunnet. Kus saab tunda rõõmu sellest, kui kolleeg kõrvaltoast tuleb ja kutsub lõunale. Kus saab osa koridorivestlustest ja rääkida silmast-silma oma muredest ...


Uued olud on laiendanud meie töö tegemise võimalusi, kuid kas on see vähendanud meie stressi?

Kas Sina juhina tead, milline on Sinu inimeste stressi nägu? Mida Sinu inimesed tunnevad, mis neile muret valmistab?


Inimene on jäänud ikka samaks. Me oleme üles ehitatud nii, et me ei suuda väga kiirete ja väga suurte muutustega väga hästi toime tulla. Nii ongi paljud Sinu inimesed täna tegelikult stressis. Nad vajavad tuge ja abi. Parim, mida teha, on asjast rääkida. Veel parem, kui otsida koos lahendusi. Et stress ei süveneks ega hakkaks murendama tervist.


Rääkida saab mitut moodi. Kahekesi - juht ja töötaja. Juht koos oma tiimiga. Vahel aga on hea, kui keegi väljastpoolt aitab. Nagu näiteks meie.


Oleme Sinu ja Sinu inimeste jaoks alati olemas. Nagu seegi, ahjusoe, heast energiast pakatav programm:


"Milline on stressi nägu?"


Selles programmis räägime stressist ja stressoritest. Sellest, kas stress, mida tunneme, on ikka meie enda oma või oleme selle kusagilt enda omaks "kaaperdanud". Ja mida siis teha? Uurime, kuidas reageerib keha stressile ja kas või kuidas meie toitumine asjasse puutub. Joonistame, kaardistame, kirjutame, liigume ja otsime. Enda seest ja väljast. Kuniks leiame....


Ühe programmi kestuseks ühele grupile (tiimile) on 3x1,5h. Läbiviimiseks sobivad nii koolitusruum, veebikeskkond kui mõnus õuekeskkond (nt kaunis Kadrioru park või Mustamäe-Nõmme parkmets). Täpsemalt, kus ja kuidas - selle lepime juba kokku iga tiimiga eraldi.


Koolitused viime läbi oktoobrikuus, sest siis on ühtlasi ka vaimse tervise kuu. Parim aeg stressiga tegelemiseks. Eks ju!

Kuigi stress tundub olevat üks keeruline ja tundlik teema, kus on mängus palju erinevaid komponente, on sellega tegelemine igal juhul vajalik ning kasulik.


Soovid tellida oma tiimile koolituse või on Sul mõni lisaküsimus? Võta julgelt ühendust! Stress ei lähe niisama ära. Sellega tuleb tegeleda. Mida varem, seda parem. Sulle, Sinu tiimile, teie tervisele.


Kontaktid:

Malle Lutsoja

Telefon 5210 325


Kas tead, et päike paistab ka siis, kui seda näha pole. Näiteks Sinu südames ... Anna selle koolitusega oma inimestele teada, mis Sinu südames nende jaoks olemas on.

.

Comments


bottom of page